Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai | Sanilux

Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

„Zucchetti“ pristatė ISY22 atnaujintą maišytuvų kolekciją, dizainas italų architekto Matteo Thun ir Antonio Rodriguez. Šis maišytuvų asortimentas švenčia 20-ties metų jubiliejų. Tai unikalūs, išradingi ir išskirtinio dizaino maišytuvai, su nauja vandens sistema. Dabar maišytuvo dizainas praturtintas netikėta šiuolaikine apdaila.

Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

Isy kolekcija buvo vonios kambario pasaulyje tikra revoliucija, nes tai originalus bei paprastas vandens sistemos dizainas.

2000 metais „Zucchetti“ gamintojas susitarė su Matteo ir Antonio architektais sukurti ne tik naują maišytuvą, bet visą vandens sistemą. Tai ne dizaino užduotis, o visiškai naujas supratimas, kaip kontroliuoti vandens srovę. Architektų studija pradėjo darbą nuo dviejų dalių: pašalinti tai ko nebereikia ir tikslas buvo maišytuvo funkcionalumas.

Zucchetti praustuvo maišytuvai

Kai „Zucchetti“ gamintojas susisiekė su architektais sukurti naują gaminį, Matteo sukūrė ne tik maišytuvą, bet visą vandens sistemą. Antonio tikslas buvo sumažinti maišytuvo metalo kiekį gaminyje. Nuo 1990-ųjų turėjo idėją – vienas maišytuvo vandens vamzdelis, kurį galima pasiūlyti įvairiais būdais. Tai tapo įmanoma, kai Antonio nusprendė įdėti vandens maišytuvo kasetę (kartridžą) į praustuvą, sumažindamas čiaupą iki minimumo. Taip gimė Isy kolekcija.

„Isy“ vandens sistema buvo sukurta pašalinus viską kas buvo nereikalingą maišytuve ir susikaupė į vandens paleidimą ir atskleidė maišytuvo grožį. Jo lengvas, esminis dizainas buvo technologinė naujovė. Ši kolekcija turėjo įtakos vėlesniems vonios gaminiams, perkeliant techninius komponentus į praustuvą, o ne į maišytuvą. „Isy“ kolekcija novatoriškų techninių savybių pradininkas, bei pažymėjo reikšmingą pokytį dėl pažangios sistemos funkcionalumo. Įmonė reagavo į rinkos pageidavimus, bei sukūrė paprastesnį gamybos procesą. Dėl vieno maišytuvo apvalaus pagrindo atsirado naujos maišytuvo vamzdžio galimybės ir valdymo funkcijos.

Zucchetti praustuvo maišytuvai

Po beveik 20 metų Thun ir Rodriguez perkūrė ikonišką „Isy“ kolekciją. Todėl Isy22, apimantis neabejotiną pirmosios kolekcijos DNR, yra atnaujintas šiuolaikiniams poreikiams. Išaugęs savo dydžiu ir charakteriu, Isy22 išlieka ištikimas originalaus dizaino įkvėpimui. „Isy“ kolekcijos maišytuvas išsiskyrė vonios įrangos pasaulyje, savo dizainu bei funkcionalumu. „Isy22“ atsirado dėl noro tęsti ten, kur baigėsi 2001 metų maišytuvų kolekcija, ir prikelti ją į dabartį. Palyginant su originaliu maišytuvo dizainu, „Isy22“ yra didesnis, siūlomos naujos maišytuvo spalvos ir apdaila. Dabar galima įsigyti ir kitų tipų maišytuvų: potinkinį ir sensorinį  vandens maišytuvą. Paskutiniu metu sensoriniai maišytuvai yra populiarūs dėl pandemijos, nes šie yra bekontakčiai maišytuvai.

Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

Svarbus, autentiškas dizainas su vis sudėtingesnėmis linijomis ir formomis. „Isy22“ yra universali vandens valdymo sistema, kurią sudaro keturi asortimentai:

  • praustuvo maišytuvas su viena svirtimi,
  • potinkinis maišytuvas,
  • klasikiniai trijų dalių praustuvo maišytuvai su svirtimis,
  • klasikiniai trijų dalių praustuvo maišytuvai su rankenėlėmis.

Kiekviena kolekcija, pasižymi ypatinga apdaila. Neįprasta, intensyvi ir ryški Viduržemio jūros mėlyna spalva paryškina vienos svirtimi ir trijų dalių maišytuvą. Potinkinį maišytuvą galima įsigyti su keletą drąsių dviejų atspalvių žaismingo dizaino bei ryškių spalvų. Dviejų rankenėlių maišytuvo versijoje galima įsigyti su apvaliomis rankenėlėmis. Šių rankenėlių medžiaga yra išskirtinio marmuro atspalvių, skirtas įmantresniam interjerui. Naują gaminių asortimentą užbaigia „no-touch“ sensorinis maišytuvas, atitinkantis šiuolaikinio gyvenimo būdo poreikius.

 Zucchetti Isy22 praustuvo maišytuvai

„Isy22“ yra didesnis nei „Isy“*: maišytuvo snapelių skersmuo yra 22 mm.

„Isy22“ maišytuvų dizainas išaugo, mokėsi iš savo patirties ir sėkmės. Tvirtesnės ir ryškesnės išvaizdos „Isy22“ vis dar išlieka ištikimas originaliam dizainui, dėl kurio jis tapo vonios kambario įrangos ikona: esminė forma, apimanti natūralų vandens paleidimą. „Isy22“ yra kaip niekad universalus (tiesą sakant, šiandien jo pritaikomumas gali būti geriau suprantamas), nes siūlo platų apdailos asortimentą – nuo ​​madingų spalvų iki prabangių medžiagų.

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus vonios kambario aksesuarus, praustuvo, vonios maišytuvus, dušo sistemas, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, bei KLAFS sauną.

Susisiekti

Plačiau apie Zucchetti

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: