Stiklo pluošto baseino įrengimas | Sanilux

Stiklo pluošto baseino įrengimas

Stiklo pluošto baseino įrengimas

Stiklo pluošto baseino įrengimas

Jei galvojate apie stiklo pluošto baseino įrengimą savo kieme, sode ar terasoje vienas iš dažniausių klausimų yra: koks baseino įrengimo procesas?

Šiame straipsnyje mes pasinersime į stiklo pluošto baseino įrengimo procesą.

Sklypo paruošimas, baseino duobės kasimas

Pirmasis stiklo pluošto baseino įrengimo žingsnis yra vietos paruošimas. Tai reiškia, kad reikia išvalyti vietą, kurioje bus įrengtas baseinas, ir užtikrinti, kad žemė būtų lygi ir stabili. Baseinas turi būti dedamas ant >25cm tvirto sutankinto žvyro/skaldos pado (8-16mm stambios frakcijos) arba betoninės plokštės. Duobė turi būti lygiai ir tiksliai išlyginta. Baseino duobė prieš tai turi būti sutankinta ir mechaniškai išlyginta. Šis procesas paprastai trunka 2–4 ​​dienas.

Stiklo pluošto baseino pristatymas

Paruošus baseino duobės erdvę, stiklo pluošto baseinas bus pristatytas į jūsų vietą. Paprastai tai yra didelis sunkvežimis, vežantis baseiną ant priekabos. Baseinas bus iškrautas kranu ir patalpintas į paruoštą zoną. Šis procesas paprastai trunka keletą valandų.

Stiklo pluošto baseino įrengimas

Polyfaser baseinų įranga ir stiklo pluošto baseinai, baseinų uždanga

Pristačius baseiną, galima pradėti montuoti. Baseinas bus išdėstytas ir išlygintas, pajungta vandentiekio ir elektros jungtys. Santechnika, filtravimo sistema paprastai sumontuojamos per 1-2 dienas.

Baseino vandens užpildymas

Įrengus ir pajungus baseino filtravimo įrangą, galima pradėti baseiną pildyti vandeniu. Baseinas užpildomas vandeniu lygiagrečiai išoriniam perimetrui. Išorinio užpildymo lygis visada turi atitikti vandens lygį viduje (leistinas nuokrypis 10 cm).

Užpildymas turi būti atliekamas tolygiai ir nenutrūkstamai. Užpildoma skalda/šlapio smėlio-betono mišiniu/žvyru. Užpildas turi būti ne mažesnis kaip 30 cm storio. Užpildo medžiaga gali būti naudojama tik: briaunotas/skaldytas žvyras; skalda arba šlapio smėlio-betono mišinys. (rekomenduojama 16-32 mm stambios frakcijos skalda).

Šis procesas paprastai trunka 1–2 dienas, atsižvelgiant į įrengimo sudėtingumą. Tai apima erdvės aplink baseiną užpildymą skalda, kad būtų užtikrinta atrama ir stabilumas. Tada teritorija aplink baseiną bus paruošta tolimesniam tvarkymui, mediniai teresai ir pan. Šis procesas paprastai trunka 3–4 dienas.

Polyfaser baseinų įranga ir stiklo pluošto baseinai, baseinų uždanga

Galutinis patikrinimas ir valymas

Kai įrengimas bus baigtas, bus atlikta galutinis patikrinimas, siekiant užtikrinti, kad baseinas įrengtas taisyklingai. Tada teritorija aplink baseiną bus išvalyta, o visos šiukšlės ar perteklinės medžiagos bus pašalintos iš vietos. Šis procesas paprastai trunka 1-2 dienas.

Apskritai stiklo pluošto baseino įrengimo procesas nuo pradžios iki pabaigos paprastai trunka iki 2 savaičių. Žinoma, šis terminas gali skirtis priklausomai nuo tokių veiksnių kaip baseino dydis ir sudėtingumas, oro sąlygos ir medžiagų bei įrangos prieinamumas. Jei jus domina stiklo pluošto baseino įrengimas savo kieme ar sode – kreipkitės!

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Kiti straipsniai apie baseinus:

Plačiau apie Polyfaser

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: