Sicis gamintojo baldų kolekcija 2022 | Sanilux

Sicis gamintojo baldų kolekcija 2022

Sicis gamintojo baldų kolekcija 2022

Sicis gamintojo baldų kolekcija 2022

Naujausioje Sicis gamintojo kolekcijoje rasite įvairių stalų, kėdžių, apšvietimo bei interjero aksesuarų. Kolekciją įkvėpė Itališkos tradicijos, kuriose vyrauja ryškios spalvos, formos bei išskirtiniai menininkų raštai. Išskirtinio dizaino baldai bei interjero detalės ne tik suteiks daug spalvų ir gyvybės Jūsų namuose, bet ir sukurs modernius ir funkcionalius namus.

Sicis amaretto šviestuvas

Baldų kolekcija Sicis gamintojo sukurta specialiai gyvenamosioms patalpoms. Baldai, šviestuvai ir kėdės puikiai prisiderins į išskirtinį interjero projektą tai gali būti virtuvėje, miegamojo kambaryje, vonios kambaryje ar svetainėje. Šia Sicis kolekcija galėsite mėgautis ištisus metus!

Sicis Amaretto pastatomas arba pakabinamas šviestuvas

 Sicis amaretto šviestuvas

Sicis Amaretto retro stiliaus šviestuvai suteikia kambariui išskirtinę bei romantišką atmosferą. Šio dizaino idėja buvo sukurta iš Itališko sausainio formos Amaretti. Galima įsigyti Amaretto pastatomą šviestuvą (toršerą), pakabinamą arba sieninį šviestuvą.

Amaretto Art Edition kėdės su 4 skirtingomis tapybos technikomis ant audinio

Sicis Amaretto Art Edition kėdės yra gaminamos iš išskirtinio audinio dizaino. Kiekvienas audinio dizainas buvo pasisemtas iš menininkų tapybos tipų, kuris buvo naudojamos ant Sicis mozaikos ir vėliau perkeltą ant audinio.

Sicis Amarretto Art Edition svetainės baldai

4 Tapybos tipai:

Taškymas ir varvinimas (angl. „dripping“)  tai technika kuri yra gimusi iš veiksmo tapybos (angl. „Action Paiting“). Šio tipo menas išplito apie 1940-uosius, kurių žinomiausias eksponentas buvo Jackson Pollock. Varvinimas tai veiksmas atsitiktinai ir instinktyviai lašančios spalvos ant drobės, kurios išreiškia stipriais gestais absoliučią kūrybos laisvę. Ši tapybos technika tarsi spalvų liejimas turi panašumu su stiklo mozaikos kūrybos procesu, iš kurio gaminama „tessera“ – mozaika.

sicis-amaretto-art-edition-chairs

Matis tapybos technika – Henry Matisse’o  karpiniai iš popieriaus įkvėpė Sicis įmonės kūrėjus. Sicis menininkai sukūrė Matisse‘o populiariausią koliažo techniką. Meno kūrimas – karpymas su žirklėmis ir pjovimo stilius. Henry Matisse menininkas tikėjo, kad kai kurie vaikystės bruožai išliko kiekviename iš mūsų net jeigu esame suaugę. Taip jis išreiškė save per menines technikas, susijusias su rankiniu įgūdžių, tokių kaip koliažas. Sicis įmonei tai buvo natūralu sieti šiuos meno gestus su mozaikos menu. Jiems būdingi du pagrindiniai elementai: stiklo plytelių pjovimas, kuris yra atliekamas mozaikos meistrų rankų darbo technika ir mozaikos piešinio kūrimas.

aSicis Amaretto Art Edition svetainės baldai

Kita tapybos technika kuri yra naudojama ant Sicis baldų audinio – suprematizmas tai geometrinių abstrakcijų menas. Bet kokia realybė buvo visiškai pašalinta, ir naudojamos formos tokios, kaip kvadratas kuris neegzistuoja gamtoje. O šio tipo menas buvo pagrįstas išimtinai dėl spalvų ir linijų. Šioje meno tapyboje buvo naudojama mozaikinė grafika, kompozicijos su kontrastingomis spalvomis ir skirtingų formų plytelės.

Sicis Amaretto Art Edition svetainės baldai

„Amapolas“ meno idėjų semiasi iš šiuolaikinio meno, kuris interpretuoja gamtos pasaulį. Išplėtota tema yra gamta, pasižyminti labai ryškia ir gyvybinga spalva, modernus stilius naudojant mozaikos meną ir perkeliant ant audinio.

Sicis Amaretto Art Edition svetainės baldai

Išskirtinio dizaino durų rankenos

Tai nedidelė meno dalis rafinuotiems namams.

Sicis Mosaic durų rankenos

Sicis baldai

Sicis gamintojas kurdamas baldus semiasi įkvėpimo iš praeities, žvelgdamas į ateitį. Pradedant nuo įmonės ištakų ir Itališko charakterio, kuris apima daugiadisciplininį ir daugiakultūrį požiūrį į naujas baldų kolekcijas ir interjero projektus. Pradedant architektūra ir baigiant meno istorija, nuo dizaino iki mados. Sicis įmonė dirba instinktyviai, naudoja savo intuiciją ir aistrą, leisdama aplinkai papasakoti savo istoriją. Juo siekiama sukurti kažką gražaus, tai grožis kuris yra pateikiamas kaip galutinis rezultatas. Jie interpretuoja modernią prabangą su subtiliu atsipalaidavimo jausmu. Baldai, dekoracijos, grindys, sienos pasižymi esminiu kruopštumu detalėmis ir rafinuotu meistriškumu, kartu su dideliu įsipareigojimu tirti ir gaminti medžiagas, turinčias išskirtinius kokybiškus ypatumus. Sicis interjeras turi atspindėti tuos, kurie jame gyvena, jų esmę ir gyvenimą. Pagrindinis tikslas – unikaliai ir nepriekaištingai interpretuoti aplinką, žmones ir spalvas, pasitelkiant skonį, stebinantį genialumą ir puikų dekoracijos panaudojimą. Sicis kuria architektūras, formuodamas medžiagas ir gaminius taip, tarsi būtų minkštas audinys, o detalės su nuostabiais efektais gali sukelti nuostabių pojūčių. Baldai, šviestuvai, dekoracijos, kiekvienas architektūrinis projektas iš esmės kyla iš kelių žmonių dialogo, iš noro tyrinėti ir iš noro visada pasiekti kažką unikalaus bei išskirtinio. Baldai, daiktai, aplinka yra sukuriami gyventi ir laikui bėgant vertinti.

Sicis Vetrite stiklo plokštės

Vetrite kolekcija tai viena iš populiariausių bei išskirtinių Sicis gamintojų projektų. Šios Vetrite plokštės gali būti naudojamos namuose kaip interjero ar architektūros detalės, sienų apdaila, baldai, virtuvės stalviršiai ar kaip indukcinės kaitlentės, taip pat yra dažnai naudojama SPA centruose bei viešbučiuose. Ši dekoratyvinė sienų ir interjero apdaila gali siekti iki 135×400 cm, storis svyruoja nuo 4 mm iki 40 mm.

SICIS Vetrite Sight katalogą galite pavartyti čia https://www.sicis-library.com/resources/catalog/SICIS_Vetrite_Sight/48-49/ 

Sicis gamintojas siūlo jums aukštos kokybės baldus, kurie atitiks Jūsų skonį ir stilių.

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, KLAFS sauną.

Plačiau apie Sicis

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: