Nauji Sicis Vetrite Tile plytelių sienų ir dekoro apdailos išmatavimai | Sanilux

Nauji Sicis Vetrite Tile plytelių sienų ir dekoro apdailos išmatavimai

Nauji Sicis Vetrite Tile plytelių sienų ir dekoro apdailos išmatavimai

Nauji Sicis Vetrite Tile plytelių sienų ir dekoro apdailos išmatavimai

Sicis gamintojas pristatė naujas Sicis Vetrite Tile plyteles sienų ir dekoro apdailai. Kataloge yra pateikta mažesnių išmatavimų Vetrite plytelių kolekcija, kuri suteikia naujų galimybių interjero kūrybai bei eksperimentuoti su dekoru. Sienų apdailos plytelės yra praktiškos ir lengvai įrengiamos, o jų formatas yra gana universalus ir tinkamas naudoti tiek mažose, tiek didelėse erdvėse.

Sicis Vetrite Tile plytelių apdaila

60×120 cm išmatavimų plytelės yra tikra naujovė, kuri praplečia Sicis Vetrite Tile kolekciją. Vetrite Tile plytelių kolekcijoje rasite 10 naujų dekorų, kurių idėja buvo įkvėpta iš net didesnių Gem Glass, Onigem ir Sight plytelių. Kolekcija siūlo paruoštus interjero sprendimus. 31 spalva ir penki plytelių išmatavimai (89 x 29,6 cm; 59,3 x 59,3 cm; 59,3 x 29,6 cm; 59,3 x 19,7 cm; 29,6 x 29,6 cm), kuriuos galima maišyti ir derinti, bei leisti sau kurti dekoratyvinius efektus interjere. Dėl to ši kolekcija tinka visiems skoniams ir stiliams.

Sicis Vetrite Tile plytelių apdaila

Sicis Vetrite Tile plytelių 60×120 dekorų kolekcijos:

  • Corteza Glacial
  • Deep Blue
  • Elephant Panna
  • Grain
  • Hanoi 01 ir Hanoi 02
  • Honey
  • Milano 02
  • Petroleum
  • Spider

Sicis Vetrite Tile plytelių apdaila

Viena iš šios plytelių kolekcijos privalumų yra mažesni negu ankstesni Sicis Vetrite sienų apdailos plytelių (iki 135 x 400 cm) formatai. Šios kolekcijos tikslas yra kurti begalinius geometrinius raštus sienų paviršiams. Galima rinktis nuo vienos spalvos iki 31 spalvos, derinti dydžius, spalvas ir formas. Tai yra skirta išskirtiniai interjero dizaino kūrybai.

Formų įvairovė ir techninės charakteristikos leidžia lengvai įrengti bet kokią patalpą, pradedant nuo vonios kambario iki architektūrinių struktūrų. Tokias kaip koridorius, muziejai arba viešbučiai. Be to, šių plytelių lygų paviršių yra lengva prižiūrėti ir valyti.

Sicis Vetrite Tile plytelių apdaila

Mažesnių išmatavimų plyteles galima naudoti mažose erdvėse, pavyzdžiui, nišose, išryškinant vieną sieną ar meno kūrinius. Tai modernus sprendimas, kuris puikiai pakeičia tapetus, tinką, natūralias ir sintetines apdailos medžiagas.

Sicis Vetrite Tile plytelių apdaila

Peržiūrėjus Cersaie 2022 parodą, galima pastebėti, kad Sicis Vetrite Tile kolekcija ir toliau tobulėja ir išlieka viena populiariausių sienų apdailos medžiagų pasirinkimo tiek profesionalams, tiek privatiems projektams. Naujas mažesnių gabaritų plytelių Vetrite Tile katalogas ir daugybė naujų dekorų leidžia sukurti ne tik modernius, bet ir elegantiškus interjerus. Galima teigti, kad Sicis Vetrite Tile kolekcija išlieka viena iš populiariausių ir prabangiausių sienų apdailos medžiagų pasirinkimo, kuris atitinka modernių interjero sprendimų reikalavimus ir suteikia galimybę sukurti unikalius, elegantiškus ir funkcionalius interjerus tiek namuose, tiek viešose erdvėse.

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, KLAFS sauną.

Plačiau apie Sicis

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: