Kas naujo vonios kambario baldų pasaulyje su Oasis Group? | Sanilux

Kas naujo vonios kambario baldų pasaulyje su Oasis Group?

Kas naujo vonios kambario baldų pasaulyje su Oasis Group?

Kas naujo vonios kambario baldų pasaulyje su Oasis Group?

Vonios kambarys tampa daugiafunkcine patalpa, kurioje galime ne tik nusiprausti ryte ar prieš miegą, bet ir atsipalaiduoti. Atsižvelgdami į tai, “Oasis Group” neseniai pristatė naujausią vonios kambario gaminių kolekciją, kurioje puikiai dera stilius ir funkcionalumas.

Naujas asortimentas apima naujausias vonios kambarių tendencijas, pavyzdžiui, modulines spinteles, kurias galima naudoti bet kokioje vonios kambario erdvėje, platus apdailos pasirinkimas, dviejų atspalvių spinteles su elegantiška apdaila. „Oasis Group“ gamintojas žaisdamas su spalvomis sukūrė žavingą vonios kambario baldų kolekciją – „Smartcode“. 

Žvilgtelėkime į naujos “Oasis Group”  vonios kambarių kolekcijos pasaulį ir sužinokime, kas naujo vonios kambarių pasaulyje.

    Oasis Italy vonios kambario baldai

„Smartcode“ vonios kambario baldai pasižymi tvarkingų formų ir originalių detalių. Kolekcija išsiskiria dėl daugybę galimybių pritaikyti vonios baldą pagal individualius reikalavimus. Nuo apdailos medžiagų iki galimybės paįvairinti baldų konfigūraciją.

Oasis Italy vonios kambario baldai

Šių baldų kolekcija siūlo platų moduliškumą, kuris suteikia daug laisvės kuriant bet kokį šiuolaikišką vonios kambarį. Galima išsirinkti vonios baldus praktiškesnio bei funkcionalaus stiliaus arba su ambicingomis ir įmantriomis detalėmis.

„Smartcode“ vonios kambario baldų spinteles galite įsigyti su:

  • Atviromis erdvėmis;
  • Stalčiais;
  • Arba stalčius ir atvirą erdvę spintelėje viename.

Oasis Italy vonios kambario baldai

„Oasis Group“ siūlo 33 matinio lako spalvas ir 4 rūšių medienos apdailas. Dėl didelės apdailos spalvų pasirinkimo nesunkiai rasite apdailą kuri tiktų Jūsų interjerui. Nesvarbu, ar pageidaujate matinės juodos, šviesesnių atspalvių ar medienos. Dviejų atspalvių spintelės – tai paprastas būdas vonios kambariui suteikti elegancijos.

Oasis Italy vonios kambario baldai

„Smartcode“ struktūrai būdingi 45° kampai tai pabrėžia linijinį dizainą, kuris yra kruopščiai sukurtas ir itin modernus. Taip pat tam, kad pabaigti visą vonios kambario dizainą, „Oasis“ gali pasiūlyti daugybę papildomų vonios kambario elementų:

  • Vonios veidrodžiai;
  • Vonios;
  • Praustuvo maišytuvai;
  • Kiti nedideli vonios kambario aksesuarai.

Vonios kambarys nuėjo ilgą kelią nuo to, kad tapo tik vieta maudytis. Šiandien tai daugiafunkcinė patalpa, kurioje galima atsipalaiduoti, rengtis ir net skaityti knygas. Atsižvelgiant į tai, naujausioje “Oasis Group” vonios kambario kolekcijoje siūloma daugybė gaminių, kurie gali patenkinti visus Jūsų poreikius. Čia rasite visas naujausias namų dizaino tendencijas – nuo modulinių spintelių, kurios gali tikti bet kokiai erdvei, iki vonios kambario aksesuarų.

Naujausios “Oasis Italy” vonios kambario “Smartcode” kolekcijos katalogą galite pavartyti ČIA https://issuu.com/sanilux/docs/2022_smartcode-catalogue

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus vonios kambario aksesuarus, praustuvo, vonios maišytuvus, dušo sistemas, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, bei KLAFS sauną.

Susisiekti

Plačiau apie Oasis

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: