Maytronics – Dolphin

Maytronics – Dolphin

Maytronics – Dolphin

Izraelis

Maytronics siūlo pilnus baseinų priežiūros sprendimus. Platus Dolphin baseino robotų pasirinkimas, draugiška aplinkai baseino vandens dezinfekcijos įranga ir baseino apsaugos produktai, skirti privatiems ir visuomeniniams baseinams.

Maytronics įmonė įkurta 1983 m, specializuojasi automatinėje baseinų valdymo įrangoje.  Jie gamina pasaulyje visiems gerai žinomus ir pripažintus Dolphin prekinio ženklo baseino valymo robotus.  Maytronics pritaikomos naujausios technologijos, pakėlė baseino priežiūros standartus ir leido sukurti inovatyvius, bet taip ir ir išskirtinio dizaino baseino valymo robotus.

Visi Maytronics baseino valymo robotai yra nuolat išbandomi ir testuojami “realiomis” sąlygomis ir atitinka ISP 9001:2008 CE Direktyvas/UL Standartus.

Maytronics (Dolphin) priklauso ir yra pilnai valdomos dukterinės įmonės JAV, Prancūzijoje, Australijoje ir Lotynų Amerikoje. Per daugelį metų įmonė sukūrė platų tarptautinį distributorių tinklą.

Baseino valymo robotai

PRIVATIEMS BASEINAMS

baseino-valymo-robotai-lauko-baseinams

Baseino valymo robotai

VISUOMENINIAMS BASEINAMS

Dolphin automatiniai baseino valymo robotai siūlo vieną efektyviausių ir pigiausių metodų,  kaip išlaikyti baseiną švarų. Kitaip nei siurbiantys ir spaudiminiai baseino valymo įrenginiai, kurie yra priklausomi nuo cirkuliacinio siurblio ir filtro, Dolphin robotai yra nepriklausomi, savo filtravimo sistemą turintys įrenginiai, kuriems užtenka įprasto 230V el. maitinimo. Laisvai judėdami baseino paviršiumi, su pažangia šepetėlių sistema Dolphin baseino robotai valo dulkes ir purvą nuo baseino dugno, sienų ar vandens linijos.

automatinis-baseino-valymo-robotas

Roboto navigacija

baseino-robotas

Pažangi automatinio roboto baseino skenavimo ir navigacijos sistema užtikrina tinkamą roboto judėjimą baseino paviršiumi ir kad būtų išvalytas visas baseino plotas.

Aktyvūs šepečiai

Dar efektyvesniam Jūsų baseino valymui, integruoto aktyvus baseino roboto šepečio sukimosi greitis yra du kartus didesnis nei roboto greitis.

Roboto valdymas

Daugiafunkcinis baseino roboto maitinimo šaltinis (transformatorius)  – lengvai suprogramuosite savaitės valymo grafiką, valymo programą ar valymo atidėjimą.

Išmanus valdymas

Valdykite savo robotą MyDolphin išmaniąja programėle! Lengvai suprogramuosite savaitės valymo grafiką, valymo programą ar valymo atidėjimą.

Plačiau apie Maytronics

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti automatinį baseino valymo robotą?

Mielai padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią privataus ar visuomeninio naudojimo automatinį baseino valymo robotą ir parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403 // +370 685 12284

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]