Kaip sukurti svajonių lauko erdvę su Sicis apdaila? Projekto pavyzdys | Sanilux

Kaip sukurti svajonių lauko erdvę su Sicis apdaila? Projekto pavyzdys

Kaip sukurti svajonių lauko erdvę su Sicis apdaila? Projekto pavyzdys

Kaip sukurti svajonių lauko erdvę su Sicis apdaila? Projekto pavyzdys

Sicis mozaikos, interjero apdailos bei baldų gamintojas pristato naujausią projektą. Šio projekto tikslas buvo pilnai atnaujinti liūdną kiemą ir sukurti svajonių vietą poilsiui.

Sicis Vetrite baseino projektas

Lauko erdvės atnaujinimas vyko Vengrijoje, netoli Balatono ežero, o projekto dizainėre Sylvia Gampel. Lauko baseinui buvo parinkta „Sicis“ mozaiką ir kiemo tvorai naudojo „Vetrite Gem Glass“ apdailą.

Lauko baseino mozaika

Kieme įrengta lauko antžeminis baseinas ir padengtas mozaika tiek iš išorės ir vidaus, mozaikos mišinys susidaro iš Iridium, Firefly, Natural ir Colibri kolekcijų bei su dekoratyviniais pikselių meno intarpais.

Kiemo tvora

Kad atskirti lauko erdvę nuo kaimynų, buvo naudojama „Vetrite Gem Glass Reef“ kolekcija. Stiklo apdailos aukštis nuo 237 iki 128cm, o storis 8mm, kuris yra lengvai permatomas. Tai leidžia prasiskverbti šviesas bei išlaikyti poilsio erdvės privatumą. O apdailos rašto pasirinkimas taip pat prisitaiko prie lauko sukurtos erdvės.

Sicis gamintojo projekto nuotraukas prieš lauko svajonių erdvės sukūrimą ir po rasite čia https://issuu.com/sanilux/docs/private-swimming-pool-lake-balaton-hungary

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų lauko poilsio erdvės kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti baseino plyteles ir mozaiką, lauko apdailą, stilingą kiemo tvorą, baseino ir SPA įrangą, įrangą lauko baseinams, jacuzzi ir masažines vonias, KLAFS saunas ir garines saunas.

Plačiau apie Sicis

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: