Išbandykite Jacuzzi masažinius baseinus RESTA 2023 parodoje! | Sanilux

Išbandykite Jacuzzi masažinius baseinus RESTA 2023 parodoje!

Išbandykite Jacuzzi masažinius baseinus RESTA 2023 parodoje!

Išbandykite Jacuzzi masažinius baseinus RESTA 2023 parodoje!

Kviečiame aplankyti mus RESTA 2023 parodoje, kuri vyks nuo 27 iki 29 dienos balandžio 2023. RESTA 2023 tai statybų verslui skirta paroda, kuri pristatys naujienas, inovacijas, tvarius sprendimus projektuojantiems, statantiems, remontuojantiems, esamiems ir naujiems šios rinkos specialistams.

Resta paroda vilniuje 2023

Ir mes Sanilux.lt komanda dalyvausime kartu su „Jacuzzi“, RESTA 2023 parodoje ir pristatysime „Jacuzzi“ gamintojo masažinius baseinus. Tai inovatyvūs ir tvarūs sprendimai, kurie gali praturtinti statybų ir renovacijos projektus. Masažiniai baseinai yra ne tik prabangi ir komfortiška pramoga, bet ir turi daug naudingų sveikatos privalumų. Jie padeda atpalaiduoti raumenis, mažina stresą ir pagerina savijautą.

Mes būsime pasiruošę pasitikti parodos lankytojus su masažinių baseinų įdomiomis naujovėmis, tendencijomis, patarimais ir pasiūlymais. Mūsų profesionalūs specialistai bus pasirengę atsakyti į visus Jūsų klausimus, padėti pasirinkti tinkamą masažinio baseino modelį, baseinų įrangą ir pateikti išsamią informaciją apie jų naudojimą, priežiūrą ir ekonomiškumą. Bet ir susipažinti su Jumis iš arčiau!

Tai puiki proga aplankyti mūsų parodos stendą, iš arčiau pasižvalgyti ir išbandyti mūsų masažinius baseinus bei gauti informacijos apie jų privalumus. Dalyvavimas RESTA 2023 parodoje yra puiki galimybė susipažinti su naujais sprendimais statybos, architektūros, interjero dizaino ir renovacijos srityje.

Mes džiaugiamės galėdami pasidalinti savo pasiūlymais ir pristatyti mūsų masažinius baseinus RESTA 2023 parodoje. Laukiame Jūsų vizito ir bendravimo su mumis! Lauksime Jūsų atvykę į mūsų stendą nuo 27 iki 29 dienos balandžio 2023!

Iki pasimatymo RESTA 2023 parodoje!

Plačiau apie Jacuzzi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti lauko ar vidaus baseiną, masažinį ar džakuzi baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: