Hugo Lahme | Hidromasažo ir oro masažo įranga | Sanilux

Hugo Lahme

Hugo Lahme

Hugo Lahme

Baseinu iranga Hugo LahmeVokietija 

Nuo 1945 metų įmonė Hugo Lahme GmbH siūlo aukščiausios kokybės baseinų įrangą ir metalo liejimą. Šiandien, įmonė įsikūrusi Ennapetal miestelyje,  įmonės darbuotojai gamina vidaus ir lauko baseinus ir vandens atrakcionus, taip pat aukščiausios kokybės novatorišką liejimą. Hugo Lahme įmonė pati gamina aukščiausios kokybės liejimo baseino dalis, bet taip pat, siūlo metalo liejimą ir kitoms įmonėms. Hugo Lahme įmonė sėkmingai panaudojo žinias apie medžiagas ir gamybos technologiją, kurias įgyjo per savo darbo patirties metus, tam kad sukurtų aukščiausios kokybės standartus. 

Hugo Lahme įmonė gamina patikimą baseino apšvietimą, baseino atrakcionus, hidromasažo ir oro masažo įrangą, privatiems ir visuomeniniams baseinams iš bronzos ir nerūdijančio plieno keturiais prekiniais ženklais Fitsar, Allfit, VitaLight ir SpringFit.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.lahme.de

Hugo Lahme gamintojo kolekcijos:

Plačiau apie Hugo Lahme

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: