EMCO Bath | Vonios kambario aksesuarai | Sanilux

EMCO Bath

EMCO Bath

EMCO Bath

EMCO-LogoVokietija

Pasaulyje, kuris nuolatos keičiasi, mums reikia kambario atsipalaidavimui, apmąstymams ir užsipildyti energijos. Kartu su EMCO Jūs galite sukurti šį nuostabų kambarį – atsigaivinimui kiekvienai dienai. Aukščiausios kokybės aksesuarai Jūsų vonios kambariui su EMCO gaminiais. EMCO gamintojas siūlo išskirtinius vonios kambario baldus, įrangą ir aksesuarus, sutelktas dėmesys į funkcionalumą ir išskirtinį dizainą. Produkcijos asortimentas: vonios kambario aksesuarai – muilinės, skysto muilo dozatoriai, stiklinės laikikliai, tualetinio popieriaus laikikliai, WC šepečiai, vonios spintelės su veidrodžiais, apšviesti kosmetiniai veidrodžiai, kosmetiniai veidrodėliai, kosmetinių vatos tamponų laikiliai, rankšluosčių žiedai ir laikikliai, įmontuojami ir pakabinami praustuvai ir vonios kriauklės, vonios kambario baldai.

EMCO produkcija yra šedevrai, kuriais galima mėgautis kiekvieną dieną – dėka aukščiausios kokybės dizaino, konstrukcijos ir  funkcionalumo. Jau daugiau nei 60 metų, EMCO gamintojas vysto ir gamina vonios kambario aksesuarus Lignen mieste, Vokietijoje. Gamina vonios kambarius žmonėms, kad atitiktų jų vonios kambario dizaino stilių, skonį ir individualius norus.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: https://www.emco-bath.com

EMCO gamintojo kolekcijos

Washstands

Intelligent washstands which embrace your needs.

 

emco-washstands

Mirrors

Mirrors and mirrored cabinets to help you see the light.

emco-mirrors

Modules

ASIS functional modules: Compact, flush, striking.

emco-modules

Accessories

Modern accessories designed to suit you.

emco-accessories

Plačiau apie Emco

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: