Effegibi

Effegibi

Effegibi

effegibi-saunos-turkiskos-pirtysItalija

Suomiška pirtis

Effegibi jau daugiau kaip 30 metų gamina suomiškas saunas, ir nuolatos siekia tobulinti savo gaminių dizainą, aukščiausios kokybės medžiagas ir technologijas. Per pastaruosius metus sukaupta praktinė patirtis reiškia, kad įmonė gali pateikti individualius projektus, kurie suteikia unikalią SPA erdvę.

Dizainas

Effegibi buvo pirma įmonė, kuri paragino kūrybinę dizaino viziją suomių pirtyje. Atsižvelgdami į skandinavų pirties tradicijas, Effegibi pradėjo kurti skirtingas formas ir naudoti stiklą, šie elementai pavertė pirtį elegantiškais baldais, taip pat funkcionalia pirtimi.

Šis revoliucinis požiūris pakeitė visų pirčių kūrėjų mąstymą, kuriame estetika tapo pagrindinė koncepcijos dalis, kuria klientai renkasi. Šis dėmesys detalėms yra kiekvienos Effegibi įmonės saunos bruožas, kartu su aukščiausios kokybės medžiagomis ir gaminiu. Kokybė ir estetinės savybės yra išsaugotos, nepažeistos ir patobulintos “made-to-measure” pirties modeliuose, kurie yra visiškai pritaikyti, kad derėtų su bet kokia aplinka, kurioje yra įrengta pirtis.

 

effegibi-perfect-wellness-sauna

Aukščiausios kokybės medžiagos

Visos Effegibi įmonės saunos, sukurtos pagal griežtus dizaino ir patikimumo standartus. Effegibi saunoms naudojama daugiau kaip 10 skirtingų medienos rūšių, nuo kanadietiškos cūgos iki tradicinės švediškos pušies, kurie yra kruopščiai parinkti ir griežtai kontroliuojami. Patvirtinti elektriniai komponentai yra iš anksto sumontuoti kiekvienos pirties sienose ir jungiasi su nerūdijančio plieno šildytuvu ir išskirtiniu Effegibi valdymo pultu, tai užtikrina ilgalaikę kokybę.

come-fare-il-bagno-turco-effegibi-perfect-wellness

Garas turkiškoje garinėje pirtyje

Labai svarbu suprasti garo generatoriaus technologiją, kuri yra pagrindinė turkiškos pirties bruožas, nes garai turi išlaikyti savo kokybę ir higieną.

3 pagrindiniai turkiškos garinės pirties kokybės elementai:

  1. Sukuriamas tinkamas garo kiekis ir palaikoma reikiama temperatūra;
  2. Kalkių valymas;
  3. Energijos vartojimo kontrolė.

Garo temperatūra ir tūris

Jūs turite puikią turkišką pirtį, kai garo temperatūra pakyla iki 400C. Ši temperatūra yra labai svarbi, ir tai padeda pasiekti daugybę veiksnių. Visų pirmą, generatoriaus garo tūris išmatuojamas kaip – Kg/h, tai yra reikalavimas, kurį Effegibi įmonės generatoriai turi atitikti. Gauto garo kiekis kartu su veiksminga izoliacija užtikrina optimalią Jūsų turkiškos pirties veikimą. Visi Effegibi įmonės generatoriai leidžia sukonfigūruoti temperatūrą nuo 42 iki 48 laipsnių, o protinga garo valdymo sistema palaiko garą tolygia temperatūra turkiškos pirties viduje.

Kalkių skalė

Kalkių skalė formuojama, kai susidaro garai. O tai yra priešas, kuris gali sumažinti bet kokio buitinio prietaiso efektyvumą ir kelti pavojų jo ilgaamžiškumui. Išskirtinė Effegibi technologija, vienintelė tokio pobūdžio pasaulyje, nebereikalauja mechaninių filtro generatoriaus ir dažnos techninės priežiūros.

Katilas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, sulaiko vandenį ir naudoja protingą sistemą, kurioje katilas yra pripildytas ir ištuštinamas šaltu vandeniu, po kiekvieno naudojimo išvalomas ir nuplaunamas. Kai baigiama turkiškos vonios sesija ir paspaudžiamas išjungimo mygtukas, visi Effegibi generatoriai automatiškai įsijungia operacija, žinoma kaip automatiškas valymas, kuris sulėtina ir smarkiai sumažina kalkių skalės susidarymą ir kaupimąsi.

Priežiūra yra sumažinta iki minimumo, o intervencijos poreikis gali būti labai retas, ar net lygiavertis nuliui.

Retais atvejais, kai kalkių nuosėdos kelia grėsmę veiksmingam generatoriaus veikimui, uždegimo piktograma suteikia įspėjimą. Katilą vėliau galima išvalyti, naudojant specialius gaminius, su Effegibi įmonės techninės pagalbos komanda, kuri dirba visame pasaulyje.

Po to, Jūsų plieninis katilas bus toks pat geras kaip naujas, ir Jūs galėsite mėgautis savo hamam garine dar daugelį metų, kartu užtikrinsite efektyvumą ir higieną. Jei generatorius naudojamas viešose patalpose visą dieną be pertrūkių, katilo vanduo automatiškai pakeičiamas, kad būtų užtikrinta higiena ir ilgaamžiškumas, o išsijungus, valymo operacija prasideda.

Visa tai įmanoma, naudojant elektroninę valdymo sistemą, kuri yra pritaikyta visiems Effegibi generatoriams, todėl viskas, dėl ko jums reikia nerimauti, yra atsipalaiduoti ir mėgautis turkiška pirtimi.

Taigi, Effegibi įmonė siūlo puikaus itališko dizaino saunas, garo kabinas, hamam pirtis, saunos ir turkiškos pirties sistemas, garo generatorius.

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.effegibi.it

Effegibi gamintojo kolekcijos:

effegibi-yoku-sauna

SUOMIŠKOS PIRTYS

Effegibi has been producing Finnish saunas for over 25 years, constantly striving to improve every feature of the product, its design, technology and the quality of its materials.

HAMMAM

All the benefits of a steam bath combined with cutting-edge technology: transform your shower into a real Hammam or choose one of the Effegibi systems, ready to be installed or custom made.

Effegibi-turkish-hammam

effegibi-sauna-hammam-systems

SAUNA+HAMMAM SYSTEM

A sauna and Turkish bath in one.
All the functions of a complete SPA, a real personal SPA.

Plačiau apie Effegibi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti sauną, infraraudonųjų spindulių kabiną ar garinę nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]