Ceramica Flaminia | Kriauklės, vonia, vonios baldai | Sanilux

Ceramica Flaminia

Ceramica Flaminia

Ceramica Flaminia

Ceramina_Flaminia

Gamintojo produktai: praustuvai, WC, klozetai, įmontuojami, sieniniai ar pakabinami klozetai, unitazai, bidė, vonios, dušo sistemos, praustuvo maišytuvai, vonios kambario aksesuarai, muilinės, skysto muilo dozatoriai, stiklinės laikikliai, tualetinio popieriaus laikikliai, WC šepečiai, baldų aksesuarai, lentynėlės muilui ir kempinei, veidrodžiai, veidrodinės spintelės ir kita vonios kambario įranga.

1954 metais, kai Civita Castellana keramikos industrijos darbuotojai streikavo ir jų geresnės gyvenimo sąlygos buvo neįgyvendintos, 23 jauni darbuotojai nusprendė atidaryti savo įmonę. Ieškodami lėšų, vieni iš jų paėmė paskolas, kiti atidėjo savo vestuvinius planus, bet visi dirbo sunkiai ir su įsipareigojimu, norėdami įgyvendinti savo svajones, kurios atrodė neįgyvendinamos. Jie įkūrė Ceramica Flaminia ir 1955 metais pradėjo gaminti santechniką.

Tuo laiku, vonios kambario santechnika buvo gaminama rankų darbo. Produkcija buvo deginama medinėje krosnyje. Nebuvo tam tikrų instrumentų nustatyti temperatūrą ar nustatyti tam tikrą deginimo procesą, tai buvo tik gamintojo ekspertizė pabaigti produkcijos procesą sėkmingai.

Su laiku rinka keitėsi kartu su ekonomikos bumu, klozetas, bidė ir kriauklė tapo populiaru. Visi balti produktai tapo prieinami ir kitų spalvų. Kartu su produkcijos kaita, technologija keitėsi taip pat, sena technologija pasikeitė į šiuolaikinę konvejerio krosnį, kurioje naudojamas benzinas. 1970 metais įmonė pastebėjo savo augimą ir pradėjo gaminti originalius vonios kambario baldus.

Ceramica Flaminia gamybos procesas atspindi meistriškumo tradicijas ir šiuolaikines technologines pažangas, kurios užtikrina, kad kiekvienas gaminys būtų kruopščiai sukurtas iki tobulumo. Daug dėmesio skiria kokybei, kiekvienas žingsnis – nuo pradinio molio formavimo iki galutinio degimo proceso – atliekamas tiksliai ir kruopščiai. Užtikrinant, kad kiekvienas gaminys atspindėtų turtingą paveldą ir dėmesį detalėms, dėl kurių Ceramica Flaminia ir garsėja.

Štai keletas pagrindinių savybių, išskiriančių Ceramica Flaminia gaminius:

  • Neprilygstamas meistriškumas: kiekvienas gaminys yra sukurtas patyrusių amatininkų, atspindintis puikų tradicinių technikų ir šiuolaikinio dizaino derinį.
  • Nesenstanti elegancija: gaminiai išsiskiria nesenstančia elegancija, bet kuriai vonios erdvei suteikia rafinuotumo, sukuria prabangos ir komforto atmosferą.
  • Išskirtinis ilgaamžiškumas: Ceramica Flaminia santechnikos gaminiai sukurti taip, kad jie tarnautų. Santechnika sukurta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrina ilgalaikį patvarumą ir atsparumą nusidėvėjimui, todėl tai yra patikima investicija.
  • Novatoriškas dizainas: pabrėžia funkcionalumą ir stilių, novatoriškas santechnikos dizainas atitinka šiuolaikines tendencijas.

Šiandien Ceramica Flaminia gamina praustuvus ir vonios kriaukles, WC, klozetus, unitazus ir bidė, dušo kabinas, vonias, vonios maišytuvus, vonios kambario baldus ir aksesuarus.

Plačiau apie Flaminia

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: