Bisazza | Prabangi mozaika ir mozaikos gaminiai | Sanilux

Bisazza

Bisazza

Bisazza

Bisazza plytelių gamintojo logoItalija

„Bisazza“ prabangių lauko ir vidaus plytelių ir mozaikos gamintojas. Tai patikimas prekės ženklas, su kuriuo bendradarbiauja mūsų Sanilux.lt komanda. „Bisazza“ gamintojas siūlo platų plytelių ir mozaikos pasirinkimų spektrą, įvairių spalvų, formų, išmatavimų, bei įvairių medžiagų. Plyteles galima naudoti namie, virtuvėje, vonios kambaryje ar net SPA centre, turkiškoje pirtyje, masažinėje vonioje ar baseine. Aukštos kokybės plytelės, kurios suteikia bet kokiai gyvenamajai ir lauko zonai savito stiliaus, modernumo bei įspūdingą atmosferą.

   Bisazza mosaic

„Bisazza“ plytelių ir mozaikos kolekcijos:

  • „Mosaico“ – Stiklo mozaika yra šios kolekcijos žvaigždė: dekoratyvinių raštų linija gyvenamiesiems ir komerciniams interjerams.
  • „Cementiles“ – Kolekcija „Cementiles“ tai tradicines cementinės plytelės, tačiau su šiuolaikišku dizainu. Amatininkų bruožai nesikeičia, o raštai yra sukurti kai kurių inovatyviausių tarptautinių dizainerių.
  • „Marmo“ – šią plytelių kolekciją „Bisazza“ gamintojas pakeitė tradicinių polichromatinių plytelių dizainą į šiuolaikiškus raštus.

Bisazza mosaic

  • „Marmosaico“ – „Bisazza“ pristato „Marmosaico“ – dekoratyvinių marmurinių mozaikų kolekciją, kurią sukūrė Carlo Dal Bianco. Kolekcija rėmėsi tradicinėmis Milano dekoruotomis grindimis, ir iš naujo interpretavo senus mozaikos raštus su nauju moderniu požiūriu.
  • „Wood“ – Mediena yra iš anksto paruoštas daugiasluoksnis ąžuolo parketas ir yra su apdorotu paviršiumi, tinkamas gyvenamosioms ir komercinėms patalpoms.

Bisazza mosaic

  • „Ceramica“ – „Frozen Garden“ yra emaliuotų keraminių plytelių kolekcija, kurią „Bisazza“ gamintojui sukūrė Marcel Wanders. Šešiakampės plytelės, kurias galima įsigyti dviem lengvai priderinamais tipais – „Ceramic Crystal“ ir „Ceramic Flower Crystal“ – sienas paverčia savotišku rafinuotu reljefu.
  • „Home“ – dizaino akmenys.
  • „Bagno“ – Su „Bisazza Bagno“ linija, gamintojas išplečia savo namų dekoravimo galimybes. Keturios visiškai skirtingos kolekcijos, kurių kiekviena turi savo stilių, kurią sukūrė kiekvienas iš keturių projekte dalyvaujančių dizainerių – Jaime Hayon, Marcel Wanders, Nendo ir India Mahdavi.

www.bisazza.com

 

Plačiau apie Bisazza

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: