Appiani | Keramikinės plytelės ir mozaika | Sanilux

Appiani

Appiani

Appiani

gamintojas-appianiItalija 

Appiani įmonė buvo įkurta 1873 metais Treviso mieste, Italijoje. Italų gamintojas skyrė daug dėmesio plytelių ir plytų gamybai, ir buvo pripažinta dėl savo aukštos gaminių kokybės. XX amžiuje pradėjo gaminti plyteles iš presuoto molio dulkių ir sukūrė naują apdorojimo procesą. Taip pat, įmonės įkūrėjas Graziano Appiani 1910 metais pradėjo gaminti spalvotas plyteles. 1960 metais Appiani šeima pradėjo dirbti su dizaineriais, tokiais kaip Gio Ponti ir Pompeo Pianozzola. Įmonė gamino glazūruotą porceliano keramiką, naudojant išskirtinę “monopressocottura” technologiją. Appiani įmonė buvo perimta Bardelli šeimos, gerai žinomas vardas šioje pramonėje, kuris nusprendė sutelkti dėmesį į keramikinių mozaikų tradicijas ir paveldą. Gamyba buvo atnaujinta 2000 metais , įdiegus naujausias automatizuotas sistemas ir kompiuterizavimą. 

Tradicija ir kūrybingumas

Keramika su išskirtiniu estetiniu architektūros ir mozaikos menu, garantuoja, įvairias pritaikymo galimybes ir neribotą kūrybiškumą ir funkcionalumą. Individualūs ir lankstūs gaminiai, leidžia dizaineriams neribotai kurti derinius, dizainus ir išdėstymą su puikia dekoratyvine išvaizda ir architektūrine verte. 

Išdėstymas, kuris iliustruoja gyvenimo kūrybiškumą ir išradingą dizainerio išraišką. Appiani gamintojas iš naujo atrado medžiagas, kurios primena šiuolaikišką praeitį, tokios kaip, mozaika (mozaikinis menas), su įvairiomis spalvomis, formomis ir dydžiais. 

Technologija

Appiani įmonė naudoja skirtingą gamybos technologiją. Viena iš jų “Monopressocottura” technologija tai emalio ir molio presavimas sausuoju būdu, naudojant aukštą temperatūrą. Tai užtikrina, kad plytelė bus patvari ir atspari nusidėvėjimui. Tokios plytelės yra idealios grindų ar sienų apdailai, vidaus ir lauko patalpose. 

“Bicottura” – dvejopo degimo technologija susideda iš dviejų etapų: pirmiausia  iškepamas molinis plytelės pagrindas, o tada per antrąjį degimą užnešamas emalio sluoksnis. Ši technologija suteikia ypatingai blizgų ar matinį paviršių, daugiausiai tinka sienų apdailai. 

Kita gamybos technologija yra glazūruoto porceliano plytelės, pagamintos itin aukštoje temperatūroje, po to plytelių paviršius yra padengtas emaliu. Šios plytelės yra naudojamos grindų apdailai gyvenamosiose ar komercinėse patalpose. 

Appiani gamintojas siūlo keramikines plyteles ir mozaiką, skirta grindims, sienoms, vidaus bei išorės patalpoms, baseinams ir pirčių zonoms. 

Plačiau gamintojo tinklalapyje: www.appiani.it

Appiani gamintojo kolekcijos

Plačiau apie Appiani

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsigyti plyteles ir mozaiką Jūsų baseinui, fasadui, grindims, SPA zonai, virtuvei ar namuose?

Mūsų komanda mielai patars ir padės parinkti plyteles ir mozaiką, pasiūlys papildomus priedus bei parengsime Jums individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: