Antonio Lupi Introverso laisvai pastatomas praustuvas | Sanilux

Antonio Lupi Introverso laisvai pastatomas praustuvas – video

Antonio Lupi Introverso laisvai pastatomas praustuvas – video

Antonio Lupi Introverso laisvai pastatomas praustuvas – video

Antonio Lupi Introverso laisvai pastatomas praustuvas yra vienas drąsiausių ir labiausiai stebinančių projektų. Prabangių vonios kambario baldų gamintojas žinomas dėl avangardinio stiliaus kartu su dizaineriu Paolo Ulian išreiškė savo kūrybiškumą išskirtiniame projekte.

Antonio Lupi Introverso

Antonio Lupi Introverso laisvai pastatomas praustuvas

Antonio Lupi bendradarbiaudama kartu su eklektišku menininku ir dizaineriu Paolo Ulian. Žinomas dizaineris kuria išskirtinius namų interjero produktus naudojant įvairias medžiagas. Būtent tokia idėja buvo Antonio Lupi kuriant Introverso laisvai pastatomus praustuvus.

Naudojant tvirtą bei patvarią medžiagą, pavyzdžiui, Carrara marmuras. Projekto idėja gimė stebint grubų marmuro skulptūros brėžinį. Pirmiausia, Paolo Ulian sukuria pirmąją centrinę formą, kuri sudaro praustuvo skulptūros šerdį.

Tada, naudojant skaitmeninį valdymą apjuosia skulptūrą plonomis marmurinėmis juostelėmis. Šios juostelės paslepia viduje slypinčią neapdorotą skulptūrą. Taip, marmuro skulptūra praranda monolitinę išvaizdą ir paverčia į lengvą, subtilią bei skaidrią skulptūrą. Taip pat, šios marmuro juostos leidžia neaiškiai įžvelgti į antrąją skulptūros formą. Ši skulptūra gali išlikti tokia kaip ir buvo sukurta arba praustuvo forma gali būti atskleista laužant juostas. Savo pasirodymuose menininkas Paolo Ulian rekomenduoja laužyti marmuro juostas savo nuožiūra. Jo idėja yra sukurti naujas bei netaisyklingas formas ir žaismingai atskleisti žavingą Introverso skulptūros praustuvo formą.

Introverso 1 laisvai pastatomo praustuvo išmatavimai: cm 45 x 85 x ø45

Medžiaga: marmuras

Spalva: Bianco Carrara

Introverso 2 laisvai pastatomo praustuvo išmatavimai: cm 85 x ø45

Medžiaga: marmuras

Spalva: Bianco Carrara

Introverso 3 laisvai pastatomo praustuvo išmatavimai: cm 85 x ø45

Medžiaga: marmuras

Spalva: Bianco Carrara

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų vonios kambario interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, radiatorius, veidrodžius vonios kambariui, santechniką – praustuvus, vonias, dušo galvas, vonios kambario maišytuvus bei kitus vonios kambario aksesuarus.

SUSISIEKITE

Plačiau apie Antonio Lupi

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: